كارت پرواز
بهترين بليط هاي هواپيما براي مسافرت خارجي

سفر يكي از زيباترين قسمت هاي زندگي مي باشد كه شما را با تجربيات بسيار زيادي مواجه مي كند براي همين خاطر بايد در مورد مواردي كه ممكن است در سفر به آن احتياج داريد، حساس باشيد. 

رزرو بليط براي سفرهاي داخلي و خارجي يكي از مهم ترين مواردي مي باشد كه ممكن است در روز هاي خاصي از سال براي شما اهميت چندين برابر پيدا كند. به طور مسال شما براي سفرهاي نوروزي مي بايست ابتدا بليط هاي خود را بل از هر چيزي رزرو كنيد تا در زمان شلوغي سفرهاي نوروزي با مشكل بليط مواجه نشويد و اين امر به سادگي با انتخاب درست مي تواند انجام شود اما در اين پست به معناي انتخاب درست مي پردازيم كه چه رزروي را مي توان انتخاب درست ناميد.
 
شروع اين مطلب را با مثالي شروع مي كنيم تا بتوانيد تمامي مشكلاتي را كه ممكن است براي شما به وجود بيايد را درك كنيد:
 
شما قصد سفر داخلي و يا خارجي را داريد، سفر داخلي شما به كيش مي باشد و شما بليطي را رزرو مي كنيد براي سفري و تمامي برنا هاي خور را تنظيم ميكنيد كه به تور نوروزي ۹۷ برويد. ابتدا به ترمينال، راه آهن يا فرودگاه رفته و متوجه مي شويد كه پرواز، قطار و يا اتوبوس شما آماده نيست و نرسيده است. بطور مثال هواپيما را در نظر مي گيريم؛ بعد از چند ساعت هواپيما رسيده و شما متوجه مي شويد تا آماده سازي مجدد بايد براي مدتي ديگر صبر كنيد. وارد هواپيما شده و مي‌بينيد كه تصور شما از هواپيما با سرويسي كه دريافت مي‌كنيد زمين تا آسمان فرق دارد!
 
به مقصد كه مي‌رسيد با هزاران مشكل متوجه مي شويد كه سرويس هواپيمايي در بخش انبار به مشكل خورده و و در شلوغي عيد بايد به انتظار بار بنشينيد. بعد از همه ي موارد ذكر شده متوجه مشكل در رزرو هتل شده كه همين هتل در تصاوير چيز ديگري بوده ولي در واقعيت در سفر خارجي شما همه ي اين ها را با مشكل چند مقصد بودن سفر هاي شما با انتظار در تمامي مقصد ها نيز جمع كنيد و خارجي بودن كشور را نيز به آن اضافه كنيد. البته كه در دوره ي شلوغي سوء استفاده گرهايي نيز وجود دارند كه از شلوغي ايام تورهاي نوروزي استفاده كرده و پول را در برابر هيچ خدمتي با استفاده از سايت هاي بي ارزش انجام مي دهند، پس قبل از هر چيز از اعتبار سايت مورد نظر اطمينان حاصل فرماييد. براي مواجه نشدن با مشكلاتي كه در بالا گفتيم به مطالب زير نيز توجه كنيد.
 
مواردي كه بايد براي رزروي بليط به آنها توجه كنيد
 
برنامه ريزي و محاسبه
شما براي مسافرت ابتدا بايد برنامه ريزي درستي بكنيد و ببينيد اين سفر براي شما صرفه اقتصادي دارد يا خير. مهم ترين نكته سفرهاي نوروزيشما اين مي باشد كه شما در دام حباب قيمت هاي كاذب گرفتار نشويد و به هر شركت سود جويي باج ندهيد! اين امر را مي توان به سادگي با پرسه زدن در اينترنت بر طرف كرد كه قيمت هاي درست به دست شما بيايد.
 
پس ابتدا جايي كه مايل به سفر هستيد را برسي كرده و ببينيد چه مدت زماني را بايد براي طي كردن مسافت طي كنيد و سپس ببينيد اين مدت زمان را در چه رجه اي از پرواز مي توانيد تحمل كنيد و در اخر به سادگي درجه هواپيما و يا اتوبوس خود را مشخص كنيد و بعد به سايت هايگردشگري براي سفر خود رفته و به ميزان هزينه اي كه مايل هستيد براي اين مسافت بپردازيد توجه كنيد كه آيا شما براي اين ميزان از راحتي سفر مي توانيد اين ميزان هزينه را پرداخت كنيد يا خير.
 
هزينه
از جمله ديگر موارد مهم رزرو بليط قطار و هواپيما كه بايد توجه ويژه‌تري به آن داشته باشيد، موضوع هزينه است! اگر تمامي موارد بالا را به درستي برسي كرديد و ديديد كه براي سفر آماده هستيد بهتر است يه اين نكته نيز توجه داشته باشيد كه هر قيمت پاييني دليل بر به صرفه بودن نمي باشد و مهم ترين دليل مسافت هاي شما مي‌تواند آرامش شما باشد و اين امر به سادگي با مشكل در رزروهاي شركت هاي بي كيفيت خراب مي‌شود.
 
ساده تر بگوييم كه شما براي نيفتادن در دام هاي حباب قيمتي نياز به دقت داريد ولي استفاده از سرويس هاي بي كيفيت شايد در برخي موارد موجب صرفه اقتصادي مي‌باشد و در ابتدا سود داشته باشد ولي مواردي مانند هماهنگ نبودن رزرو، تاخير در پرواز و رزرويشن هتل، مشكل هايي كه ممكن است بابت اشتباه در سيستم رخ بدهد كل سفر شما را خراب كند و به جاي ارامشي كه به دنبال آن هستيد دچار سر درد هاي عصبي بشويد.
 
پس قبل از هر چيزي به برسي سابقه ي شركت هايي كه قصد خريد از آنها داريد بپردازيد و ببينيد آيا خواسته هاي شما را بر طرف مي‌كنند و يا خير. به اين نكته توجه داشته باشيد اين مشكلات علاوه بر سفر با هواپيما مي تواند در خصوص سفر با قطار يا حتي اتوبوس هم وجود داشته باشد!
 
بررسي صحت تبليغات
تبليغات كاذب در دوره هاي زماني خاص مانند جام جهاني و يا دوره ي نوروزي بسيار ديده مي شود كه قول هايي از شركت هاي رزرو بليطمي‌گيريد و با تصاوير رنگي و از پيش اديت شده شما را به رزرو بليط هواپيما يا قطار متمايل مي‌كنند ولي بعد از استفاده از خدمات شركت متوجه تفاوت فاحش ميان تصاوير و ويديو ها در تبليغات و واقعيت مي‌شويد.
 
واقعيتي مهم در مورد هزينه اي كه مي‌كنيد
اين موضوع به سختي قابل تحمل مي باشد و در يك كلام بگوييم: وقتي پولي را براي خريد بليط هواپيما به يك شركت داديد، پس گرفتن آن كار بسيار سختي مي باشد و در بيشتر موارد ارزش اين همه مشكل براي فكر شما به وجود مي آيد را ندارد؛ پس فقط به تبليغات توجه نكنيد و خودتان به بررسي فضاهايي كه مورد انتطار شما مي باشد، بپردازيد كه اين امر با اينترنت بسيار ساده مي باشد ولي باز هم به كم بسنده نكنيد و همه چيز را خوب بررسي كنيد.
 
 
دزدان مجازي در ايام خاص بسيار پر فعاليت مي شوند!
شما در دنياي واقعي هميشه بايد مراقب جيب و كيف خود باشد كه دزدان در كمين شما مي باشند و ممكن است از اين شلوغي استفاده كرده و جيب و كيف شما را بدزدند. حال اين امر را در دوره اي كه بليط هاي نوروزي و ايام شلوغ سال در فضاي اينترنت به سادگي مي توان انجام داد و شما اگر كمي بي دقتي كنيد به سادگي جيب شما را چندين برابر دنياي واقعي (رمز اينترنتي و كارت شما) بدزدند.
 
پس در قدم اول بايستي همه چيز سايت را بررسي كنيد و همان اول كار سراغ زيبايي هاي بنر هاي تورهاي نوروزي و… نرويد و امنيت سايت و درگاه پرداخت و… را بررسي كنيد و بهترين روش استفاده از سايت هاي با سابقه و معتبر مي‌باشد. البته كه هر هتل و خدمات پروازي سايت و شماره تلفن دارد كه شما مي توانيد به سادگي با يك تماس از صحت سايت و رزرو بليط اطمينان حاصل فرماييد؛ از جمله پرتال هاي آنلايني كه ميتوانيد توسط آنها تنها در چند دقيقه بليط اتوبوس، قطار يا هواپيماي مورد نظر خود را تهيه كنيد، مي توانيم به مستر بليط اشاره كنيم.
 
خلاصه هرآنچه بايد درباره رزرو بليط بدانيد
در پايان همه ي موارد را خلاصه وار ذكر مي‌كنيم: برنامه ريزي براي سفر بررسي مسافت كه بايد طي شود و ميزان تحمل شما و انتخاب نوع سفر به نصبت هزينه مورد نظر برسي سايت هاي معتبر براي رزرو بليط برسي وعده ها و تبليغات سايتي كه انتخاب كرده ايد، در اخر رزرو بليط كه بهتر است هرچه زودتر اين كار را انجام دهيد تا با مشكلاتي كه در مورد دوره ي شلوغي ذكر شد مواجه نشود.
 
بسياري از شما در دقايق اخر ممكن است دچار تغيير برنامه بشويد پس اول برنامه ي خود را تنظيم كنيد و سپس براي تهيه بليط و  خريد بليط هواپيما اقدام كنيد. مهم ترين نكنه در مورد اين موضوع ميزان باز پرداخت در مورد كنسل شدن پرواز شما مي باشد پس اين موضوع را در مواردي كه شك داريد برسي كنيد كه ميزان باز پرداخت رزرو در صورت كنسل شدن رزرو شما به چه ميزاني مي باشد و اين راه حلي بر تسكين دردهاي كنسل شدن سفر شما مي باشد.
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۰:۴۵ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 70
دیروز : 17
افراد آنلاین : 1
همه : 12399
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم