كارت پرواز
بهترين بليط هاي هواپيما براي مسافرت خارجي

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.
سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.
مراحل خريد بليط هواپيما
ابتدا منوي خريد بليط هواپيما را انتخاب كنيد. بعد در قسمت هاي مشخص شده مبدا، مقصد و زمان حركت خودتان را درج كرده و اگر تمايل به خريد بليط رفت و برگشت داريد تيك مربوط به اين گزينه را انتخاب كنيد. و تاريخ رفت و تاريخ برگشت خودتان را در بخش هاي مربوطه مشخص كنيد.
همينطور تعداد بليط هايي كه قرار است خريداري كنيد را نيز معين كنيد، تعداد بليط ها بر اساس سن مسافراني كه با شما همراه هستند مشخص مي شود.
به يك نكته مهم توجه داشته باشيد كه سه ساعت پيش از پرواز همه امكان ها خريد بليط هواپيما به صورت سيستمي بسته مي شوند و اگر تمايلي به خريد بليط چارتر داشته باشيد مي توانيد منتظر ارائه اين بليط ها باشيد.
جداول پرواز براساس زمان موردنظر شما در فهرست نمايش داده خواهند شد. بعد از اينكه از زمان و ساعت دقيق پروازتان اطمينان حاصل كرديد بر روي دكمه تاييد يا ادامه كليك كنيد.
بعد در جدولي تمامي تعداد مسافراني كه وارد كرده ايد به همراه همه اطلاعات پرواز مانند قيمت بليط هواپيما براي هر رده سني از مسافران به نمايش در مي آيد. كه اگر اين موارد موردتاييد شما باشند مي توانيد بر روي دكمه تاييد يا ادامه كليك كنيد و اين مرحله را نيز رد كنيد.
حالا نوبت به وارد كردن اسامي مسافران و پرداخت هزينه بليط هواپيما است كه با كليك بر روي گزينه مربوطه امكان پذير است.
اطلاعات شخصي هر يك از مسافران را در بخش هاي تعيين شده به دقت وارد كنيد و براي آن ها بليط هواپيما را به صورت رزرو شده ثبت نماييد.
دقت كنيد كه اسامي مسافران را به صورت كامل با نام و خانوادگي معتبر و به صورت فارسي و انگليسي در بخش هاي مربوطه بنويسيد.
به اين خاطر بايد در وارد كردن اسامي مسافران دقت كنيد كه امكان اصلاح اسامي وجود ندارد و اسامي وارد شده غيرقابل تغيير هستند.
اگر شما از آن دسته مسافران هستيد كه مي خواهيد از خدمات حمل و نقل رايگان شركت هاي هواپيمايي استفاده كنيد بايد گزينه مربوط به تمايل به دريافت سرويس هاي حمل و نقل رايگان را انتخاب كنيد.
اين خدمات فقط براي پروازهاي داخلي با مبدا تهران و به طور يكطرفه به مسافران ارائه مي شود.
بعد از وارد نمودن اطلاعات شخصي هر يك از مسافران، به مدت بيست دقيقه صندلي هاي انتخابي شما به صورت رزرو در نظر گرفته مي شوند و ساير مسافران و خريداران بليط اينترنتي بليط هواپيما نمي توانند آن صندلي ها را انتخاب كنند. شما در اين مدت بايد خريد خود را قطعي كنيد و نسبت به پرداخت هزينه بليط هواپيما اقدام نماييد. اگر در اين زمان تعيين شده نتوانيد قيمت بليط هواپيما را پرداخت كنيد صندلي هاي رزرو شده از حالت رزرو خارج شده و براي خريد ساير مسافران آزاد خواهند بود.
بعد از اينكه تمامي اسامي مسافران را به صورت كامل و دقيق وارد كرديد گزينه ثبت را فشار دهيد تا اطلاعات در سامانه ثبت شوند. همانطور كه گفته شد بعد از زدن اين دكمه ديگر امكان اصلاح مشخصات را نخواهيد داشت. در ادامه براي نهايي كردن رزرو بليط هواپيما بر روي گزينه پرداخت كليك كنيد تا به صفحه پرداخت قيمت بليط هواپيما وارد شويد.
با كمك همه كارت هاي عضو شتاب و با داشتن رمز دوم كارت بانكي خود مي توانيد نسبت به خريد بليط هواپيما اقدام كنيد.
بعد از اينكه پرداخت شما تاييد شد، رزرو و خريد بليط هواپيماي شما نمهايي مي شود و مي توانيد بليط هاي خريداري شده خودتان را در بخش ناحيه كاربري مشاهده كنيد و نسبت به پرينت بليط اينترنتي خريداري شده خود اقدام كنيد. همينطور شماره سريال بليط خريداري شده براي شما پيامك مي گردد.
گفتني است كه اگر بانك عمليات بانكي شما را تاييد نكند و بليط هواپيما در بخش كاربري مشاهده پذير نباشد، پرواز براي شما رزرو نخواهد شد و شما بايد از نو اقدام به خريد و تاييد بليط هواپيما كنيد.
در زمان مراجعه به فرودگاه بايد پرينت بليط اينترنتي هواپيما را در دست داشته باشد و يا شماره سريال بليط ارسالي به گوشي خودتان را به ماموران نشان بدهيد. همينطور بايد در كنار اين ها، كارت ملي معتبر و يا گذرنامه خود را به همراه داشته باشيد.
در پروازهاي شركت هاي هواپيمايي مختلف وزن هاي بار مجاز مختلفي را به مسافران اعلام مي كنند كه ميانگين بار مجاز سي كيلو گرم است.
همه مسافران محترم بايد دو ساعت پيش از پرواز در محل فرودگاه حضور داشته باشند.
استرداد بليط هواپيما
اگر شما به هر دليلي از ادامه مسافرت و سوار شدن به هواپيما منصرف شديد مي توانيد بليط خريداري شده خودتان را پس بدهيد و با توجه به زمان باقيمانده تا زمان پرواز مقداري از قيمت پرداختي بليط هواپيما را دريافت كنيد.
توجه داشته باشيد كه اگر شما پرواز خود را به خاطر تاخير پروازهاي ديگر شركت هاي هواپيمايي از دست بدهيد هزينه بليط قابل استرداد نخواهد بود و اين مورد مشمول مقررات استرداد بليط هواپيما نيست.
كنسل شدن بليط هواپيما به علت هاي تغيير پرواز و يا انصراف از سفر با مراعات موردهاي زير امكان پذير است.
اگر شما بليط خريداري شده خود را تا ساعت 12 ظهر 3 روز پيش از پرواز برگردانيد، پنج درصد قيمت بليط از كل قيمت كسر مي شود و مابقي به شما پرداخت مي شود.
اگر شما بليط خريداري شده خود را تا ساعت 12 ظهر 3 روز پيش از پرواز تا ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز برگردانيد، ده درصد قيمت بليط از كل قيمت كسر شده و مابقي به شما پس داده مي شود.
اگر شما بليط خريداري شده خود را يك روز پس از پرواز از ساعت 12 ظهر تا يك ساعت پيش از پرواز برگردانيد، سي درصد قيمت بليط كسر شده و مابقي به شما پرداخت مي شود.
اگر شما تا يك ساعت پيش از پرواز تا انجام پرواز بليط خود را برگردانيد، پنجاه درصد قيمت بليط هواپيما كسر شده و مابقي به شما پرداخت مي شود.
كنسل كردن بليط هواپيما
براي كنسل كردن بليط هواپيما به بخش كاربري خودتان برويد و بر روي گزينه درخواست كنسل كردن بليط كليك كنيد. شماره سريال بليط خريداري شده را بزندي و بر روي دكمه ارسال كليك كنيد. اگر بليط شما به صورت رفت و برگشتي است هر دو مسير براي انتخاب نشان داده مي شود. هر يك را كه خواستيد مي توانيد براي كنسل كردن بليط انتخاب كنيد. اگر قصد كنسل كردن هر دو مسير رفت و برگشت را داريد مي توانيد هر دو را انتخاب نماييد. درخواست شما ثبت و با توجه به زمان ثبت، هزينه استرداد محاسبه و به حساب بانكي شما واريز مي شود.
 
 

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۲:۴۳ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 13
دیروز : 17
افراد آنلاین : 1
همه : 12342
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم