كارت پرواز
بهترين بليط هاي هواپيما براي مسافرت خارجي
توريستها براي مسافرت از وسايل حمل و نقل مختلفي مانند خودرو، قطار، هواپيما و ... و بهره مي برند و طبيعتا هر روز بليط هاي مختلف اين وسايل از بليط ارزان قطار گرفته تا بليط هواپيما ارزان به فروش مي رسد.
نكته قابل توجه آن مي باشد كه در صورتي كه چه هر كدام از اين وسيله ها به مرور زمان در صنعت توريستي و حمل و نقل دچار تغيير و تحول و پيشرفت شده اند و هر روز شاهد ابزار جديدي براي انتقال مسافر در اين صنعت هستيم اما همزمان با اين موضوع، قيمت هر يك از آنها هم با تغييرات و تنوع مختلفي روبرو شده مي باشد.
اين تغيير و تنوع قيمت در برخي وسايل حمل و نقل بيشتر و در برخي كمتر مي باشد. شايد بتوان گفت هواپيما از جمله وسايل حمل و نقلي مي باشد كه متنوع ترين قيمت بليط هواپيما را دارد و از اين رو مي توان احتمال وجود گزينه اي براي انتخاب بليط ارزان هواپيما هم در آن خيلي زياد باشد.
 
انتخاب وسيله سفر
در صورتي كه بخواهيم به مقايسه قيمت سه نوع پر طرفدار از وسايل تردد يعني خودرو، قطار و هواپيما بپردازيم به نكته قابل توجهي مي رسيم. در دو نوع از اين وسيله ها يعني خودرو و قطار غالبا قيمت بليط ها چندان فرقي با هم ندارند و زمان انتقال مسافر هم به دليل زميني بودن آنها غالبا يكسان مي باشد. اما در هواپيما هم قيمت بليط فرق زيادي با خودرو و قطار دارد هم زمان انتقال مسافر خيلي مختلف مي باشد.
اما سوال اينجمي باشد چه مسئله اي باعث مي شود كه هواپيما را به عنوان وسيله حمل و نقل انتخاب كنيم و در نتيجه به دنبال بليط ارزان هواپيما باشيم؟
درست مي باشد، زمان! اما آيا زمان آنقدر ارزش دارد كه بخواهيم اين گزينه را براي حمل و نقل انتخاب نماييم؟ در خيلي از مواقع بايد گفت بله زمان آنقدر ارزش دارد كه بتواند بر قيمت بليط هواپيما غلبه نمايد. حال با اين موقعيت در صورتي كه بليط هواپيما ارزان هم موجود باشد چه دليلي وجود دارد كه هواپيما را به عنوان وسيله حمل و نقل در اولويت قرار ندهيم؟ در صورتي كه اين اتفاق بيفتد و بتوانيم بليط ارزان هواپيما مورد نظر را پيدا كنيم هم در زمان صرفه جويي شده مي باشد هم در سرمايه كه مي تواند يك مسافرت موفق و خوب را رقم بزند.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۳:۳۸ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
اگر شما به هر دليلي از ادامه مسافرت و سوار شدن به هواپيما منصرف شديد مي توانيد بليط خريداري شده خودتان را پس بدهيد و با توجه به زمان باقيمانده تا زمان پرواز مقداري از قيمت پرداختي بليط هواپيما را دريافت كنيد.
توجه داشته باشيد كه اگر شما پرواز خود را به خاطر تاخير پروازهاي ديگر شركت هاي هواپيمايي از دست بدهيد هزينه بليط قابل استرداد نخواهد بود و اين مورد مشمول مقررات استرداد بليط هواپيما نيست.
كنسل شدن بليط هواپيما به علت هاي تغيير پرواز و يا انصراف از سفر با مراعات موردهاي زير امكان پذير است.
اگر شما بليط خريداري شده خود را تا ساعت 12 ظهر 3 روز پيش از پرواز برگردانيد، پنج درصد قيمت بليط از كل قيمت كسر مي شود و مابقي به شما پرداخت مي شود.
اگر شما بليط خريداري شده خود را تا ساعت 12 ظهر 3 روز پيش از پرواز تا ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز برگردانيد، ده درصد قيمت بليط از كل قيمت كسر شده و مابقي به شما پس داده مي شود.
اگر شما بليط خريداري شده خود را يك روز پس از پرواز از ساعت 12 ظهر تا يك ساعت پيش از پرواز برگردانيد، سي درصد قيمت بليط كسر شده و مابقي به شما پرداخت مي شود.
اگر شما تا يك ساعت پيش از پرواز تا انجام پرواز بليط خود را برگردانيد، پنجاه درصد قيمت بليط هواپيما كسر شده و مابقي به شما پرداخت مي شود.
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۲:۴۳ ] [ مهان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 60
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 4541
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب